Jak zamówić szafkę kuchenną ?

Przewodnik jak w 5 prostych krokach przygotować zlecenie do produkcji szafek kuchennych !

Jeżeli masz już przygotowany zestaw szafek kuchennych do wykonania, przed Tobą stoją następne problemy związane z wykonaniem samych szafek.

Jak wyliczyć i przygotować wszystkie elementy, z których zbudowana jest szafka? Jakie mają mieć wymiary dane elementy? Jak obliczyć szafkę rogową? Które krawędzie formatek na korpusy mają być pooklejane, a które nie? Co będzie jak się pomylę w obliczeniach ? I ile to, tak naprawdę będzie kosztować ?

Wszystkie te problemy rozwiązuje aplikacja Rozpis - kompletny program do przygotowania dokumentacji niezbędnej do wykonania szafek kuchennych. Zobacz jak działa !

Krok 1

Promo #1

Wybierz szafkę

Pierwszy etap to wybór szafki. Z biblioteki szafek wybierasz daną szafkę, która Cię interesuje: dolną, górna, wysoką czy pod sprzęt AGD.

image

Szafki dolne

image

Szafki górne

image

Szafki wysokie

image

Szafki pod agd

Krok 2

Wybierz konstrukcję szafki

Konstrukcje to sposób zmontowania szafki, ułatwiający jej późniejsze ustawienie względem ściany lub powieszenie danej szafki. Wykorzystanie odpowiedniej konstrukcji szafki zoptymalizuje czas niezbędny do montażu szafek kuchennych pod zabudowę.

Promo #2
Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji wykluczy lub w dużym stopniu ograniczy przerabianie już wykonanych szafek.

Dla szafek dolnych i wysokich zdecydujesz, w jakiej pozycji szafki będą ustawione względem ściany, wybierzesz taka konstrukcję, która ułatwi późniejsze ustawienie szafek i wykluczy ich przerabianie. Czytaj więcej ...

Dla szafek górnych zdecydujesz czy szafki będą miały wręg konstrukcyjny, niezbędny do powieszenia szafek kuchennych w niewidoczny sposób na listwie montażowej. Czytaj więcej ...

Krok 3

Edytuj szafkę

Wybierzesz kolor korpusu, kolor i grubość okleiny na krawędziach szafki, wybierzesz model frontu i jego kolor, wpiszesz wymiary szafki oraz ustalisz kierunek otwierania frontu i określisz ilość półek i model szuflad.

Czytaj więcej ...

Promo #2

Krok 4

Potwierdzasz zamówione szafki

Po potwierdzeniu zamówienia, zostaniesz przeniesiony do działu grup materiałówych, gdzie można już zobaczyć z jakich elementów składa się Twoja kuchnia.


Tutaj będzie można dopisać własne elementy.

Promo #2

Krok 5

Promo #1

Rozpisy zamówienie gotowe !

Twoje zlecenie jest już gotowe. W dziale rozpisy możesz już przejrzeć i drukować swoje zamówienie z podziałem na grupy materiałówe ( fronty, blendy, korpusy, szuflady, płyty hdf, akcesoria ...)

Panel zamówień

Służy do zamawiania wszystkich materiałów na kuchnię u Twoich dostawców. Wszystkie elementy na kuchnie zostaną obliczone według ustalonych wcześniej parametrów i założeń. Zobacz więcej ...

Panel stolarza

Panel stolarza to dział dla montażystów szafek kuchennych, możesz wydrukować każdą szafkę rozpisaną w sposób umozliwiający jej sprawny montaż. Zobacz więcej ...

Panel kosztów

Program obliczy ilość materiału ze wszystkich grup materiałówych. Aby poznać całkowity koszt wszystkich materiałów należy tylko wypełnić pola z aktualnymi cenami. Zobacz więcej ...Rozpis.pl to aplikacja dla wszystkich osób dla których skomplikowane obliczenia elementów na szafki kuchenne zabierają dużo czasu lub są nie do przejścia. Dzięki nam wykonanie szafek kuchennych stanie się dużo prostsze.

  • + 48 508 153 909


© Coyright 2024 | Rozpis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.| Er Projekt Robert Łatka, 43-176 Gostyń, ul. Jodłowa 3 | nip 646-191-27-36 | Regulamin